Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Partvendo‘ya uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Partvendo garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Kargo ile yapılan sevkiyatlarda siparişlerde, 200.-TL ve üzerindenki siparislerinizde kargo bedeli PARTVENDO tarafindan ödenir. Bu koşul PARTVENDO'nun anlaşmalı kargo şirketleriyle gönderilmesi durumunda geçerlidir. Anlaşma dışındaki kargo şirketleriyle gönderilme talebinde kargo ücreti alıcıya aittir.

 

Sipariş tutarınız 200.-TLnin altında olmasi durumunda “ücret alıcı” olarak sevkedilir yada “teslimat bedeli” olarak kargo bedeli alicidan tahsil edilir ve bu faturanizda yer alir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.